Oblíbený americký herec Jake Gyllenhaal vstupuje do filmového světa Marvel Cinematic Universe jako záporák Mysterio. Objevit by se měljiž v druhém filmu o Spider-Manovi, který nás čeká v roce 2020.

Marvel a Sony již nedávno oznámili, že příběh sequelu Spider-Mana se odehraje jen pouhé dva měsíce po událostech filmu Avengers 4. A už dříve se spekulovalo, kdo ze záporáků by se mohl ukázat. Dlouhou dobu se spekulovalo, že by dokonce mohlo jít o Green Goblina. A do role už měl údajně být domluven Matt Damon, který ji však na poslední chvíli odmítl. Nakonec ale Marvel vsadí na záložní plán. Hlavním zloduchem bude Mysterio, mistr klamu a tajemna. A podle serveru The Hollywood Reporter už roli získal Jake Gyllenhaal (Warrior, Everest). A údajně se o roli zajímal i Ryan Gosling.

Zdroj: screenrant.com

To ale není ohledně novinek vše. V roli záporáka Vultura se vrátí Michael Keaton a podle všeho si svou roli Maca Gargana/Scorpiona uopakuje i Michael Mando. Když si dáme všechny novinky dohromady, zjistíme, že už máme ve filmu tři zločince. Kromě nich by se mohl vrátit i Shocker. Je možné, že Marvel do druhého dílu Spider-Mana plánuje použít zlodušský tým Sinister Six? Co si o tom myslíte?

Napište nám Vaše názory a postřehy dolů do komentářů. Je podle Vás Jake Gyllenhaal dobrý volba do role záporáka Mysteria? A jste spokojeni s návratem Michaela Keatona?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz