O druhém díle filmu Suicide Squad, který získal po celém světě velmi smíšená hodnocení, se mluví už velmi dlouho. Avšak až donedávna vůbec nebylo známo, kdo vlastně na tomto filmu bude pracovat. Teď už ale máme k dispozici informace, o které se s vámi velmi rádi podělíme. 

Poté, co byl režisér a scénárista James Gunn nekompromisně vykopnut ze všech projektů spadajících pod Disney, se hodně debatovalo o tom, jaké jiné studio ho získá pro své nadcházející projekty. A dnes už s jistotou víme, že vyhráli Warner Bros. a DC. Podle internetového portálu The Wrap byl James Gunn zvolen jako scénárista pro Suicide Squad 2. A v současné době se dokonce i mluví o tom, že by tento film mohl i režírovat, avšak to ještě není tak úplně jisté.

Zdroj: DC

Každopádně o samotném filmu toho je známo velmi málo. Zatím bylo o Suicide Squad 2 řečeno jen to, že se bude jednat o „zcela nové pojetí“. Nemůžeme s jistotou říct, co tato fráze přesně znamená, ale nejspíš má James Gunn v plánu vytvořit zcela jinou atmosféru, než první film. Zdali to bude něco podobného Guardians of the Galaxy, to teprve ukáže čas. Každopádně si myslím, že bychom tomuto filmu rozhodně měli dát šanci.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz