Poté, co film Suicide Squad z roku 2016 získal dost smíšené hodnocení a obecně nenaplnil očekávání fanoušků, DC učinili rozhodnutí natočit nový film pod stejným názvem, avšak tentokrát pod vedením populárního režiséra a scénáristy jménem James Gunn, který stál za stvořením velmi úspěšných Strážců Galaxie. 

O novém Sebevražedném Oddílu toho zatím není moc známo. Nevíme, o čem bude, kdy začne natáčení nebo kdy zhruba bude premiéra. Avšak díky Jamesovi a jeho novém příspěvku na Instagramu již známe alespoň herecké obsazení jeho prvního DCEU filmu.

View this post on Instagram

Don’t get too attached. #TheSuicideSquad

A post shared by James Gunn (@jamesgunn) on

Jak už bylo jasné od samého začátku, tak tady můžeme vidět, že Margot Robbie se vrátila, aby si opět zahrála svou roli z původního filmu – Harley Quinn. Avšak na tomto seznamu herců je možno vidět i pár překvapivých jmen, jako například americký wrestler John Cena, režisér filmu Thor Ragnarok Taika Waititi, nebo jeden z nejlepších herců současnosti Idris Elba. Není sice ještě oficiálně potvrzeno, jakých rolí se všichni tito herci ujmou, ale můžeme si být jistí, že se to v následujících týdnech dozvíme.

-reklama-