Stanislav Aubrecht alias mladý kudrnatý Jarda Pávek z české komedie Vesničko má středisková (1985), který se nešťastně zamiloval a chtěl spáchat sebevraždu, je k vidění v televizi i dnes. S přibývajícími roky však přišel o svou bujnou kštici a Jardu byste v něm poznali jen stěží. Co dnes dělá a jak vypadá? 

Stanislav Aubrecht (53 let)

Vystudoval Státní konzervatoř v Praze a mezi jeho nejznámější roli patří právě již zmíněný Jarda Pávek, kterého si zahrál jako devatenáctiletý mladík. Vidět jsme jej ale mohli i v dalších známých filmech jako Jak básníkům chutná život (1987), Tankový prapor (1991), či seriálech Dlouhá bílá stopa (1982), Ulice (2005) – zde si zahrál včelaře Milouše, který se v seriálu ucházel o kadeřnici Simonu po seznámení na internetové seznamce, Gympl s (r)učením omezeným (2012) a naposledy si střihl malou roli v Modrém kódu (2019).

Působil také na divadelních prknech a v 90. letech pracoval jako výkonný producent známých muzikálů Evita a Jesus Christ Superstar.

Herectví se sice naplno nevěnuje, ale občas rád nějakou nabídku na natáčení přijme. Co dnes ale dělá? Otevřel si v centru Prahy restauraci.

Braňo Polák a Stanislav Aubrecht na společné fotografii z natáčení Modrého kódu:

-reklama-