Je dobojováno. Letošní ryze ženské finále populárního pořadu MasterChef Česko zná svou vítězku. Pátá řada měla premiéru 31. srpna 2021 a nyní, po necelých 3 měsících, je známá nástupkyně Romana Staši, který soutěž vyhrál naposledy.

Vyhrála usměvavá sedmadvacetiletá Veronika, kterou diváci znají pod přezdívkou Besky. Sympatická Slovenka, která trvale žije a tvoří v České republice, zaujala tři nejznámější tuzemské šéfkuchaře tříchodovým menu inspirovaným pohádkou Malá mořská víla.

Vítězka MasterChef Česko 2021 s porotci, FOTO: Distr. TV Nova

Na rozdíl od pohádky Hanse Christiana Andersena, která nekončí úplně šťastně, její příběh šťastně rozhodně končí. Besky si odnáší jeden milion korun a titul MasterChef Česko 2021! „Příběh o Malé mořské víle neskončil tragicky,“ zaznělo z úst novopečeného vítězky. A vzápětí dodala: „Mně se změní celý život, je to strašně krásný a vydřený dar. A strašně se z toho raduji. Ještě dětem budu vyprávět, že maminka byla MasterChef milované České republiky.“

V dosud nejdramatičtějším finále se Besky utkala s bývalou juniorskou vítězkou Australian Open Jitkou a jedenatřicetiletou violoncellistkou Petrou. Právě Petra se postarala o drama, když se ošklivě pořezala a následně rozlila krém. Chvílemi to dokonce vypadalo, že dezert ani nenaservíruje.

Naopak Besky si šla v klidu za svým a do finále se probojovala, na rozdíl od svých soupeřek, naprosto bez chyb. Potvrdila se tedy slova jejího mentora, michelinského kuchaře Radka Kašpárka, který jí už na castingu řekl: „Mně se často nestává, abych při prvním soustu poznal, že přede mnou možná stojí budoucí MasterChef.“ Ukázalo se, že měl pravdu. 

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR