Není již žádnou novinkou, že se role obávaného Negana zhostí Jeffrey Dean Morgan. Jeffrey si již zahrál psychopata z komiksu Watchmen. Nyní se s fanoušky podělil o dojmy ze ztvárnění další kultovní postavy. Více se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Jak jste se seznámil s charakterem Negana, potom co jste získal roli?

Jsem opravdu kurevsky vzrušený. Vždycky jsem byl jednou nohou ve světě komiksů. Vyrůstal jsem s komiksy mého strýce v domě mé babičky, takže jsem vždy miloval čtení komiksů. Dostal jsem se na novou úroveň. Každý rok chodím na Comic-Con, obvykle s novým projektem.

Před několika lety začali lidé říkat: „ Hele člověče, měl bys být Negan z Walking Dead.“ A tak jsem začal číst komiksy, protože jsem fanoušek a miluju to, co Kirkman dělá. A tak jsem si byl dobře vědom, kdo je Negan. Když můj agent a manažer byli na telefonu a nabídli mi roli v The Walking Dead, nevěděli žádné informace. Nevěděli jméno postavy. Bylo to tajemství. Řekli mi jen, že postava je velmi špatná. Hned jsem věděl, o kom mluví. Byl jsem rád. A doslova o týden později jsem byl v Atlantě a mluvil s herci.

Jste odchován jako Watchmen a znáte Negana z komiksu. Jsou si v něčem podobní?

Ano, jsou. Určitě tam jsou nějaké podobnosti. Negan je v mnoha směrech zvláštní, o to víc jsem vzrušený. Myslím si, že to, co je v komiksech, je základem tohoto muže a jeho složitosti. Pokaždé, když se podívám do komiksu, který posledních několik týdnů leží vedle mé postele a nevím jak dál, je tu má manželka, která se snaží přijít na to, jak z toho ven a podchytit to. Čtu a Čtu a pokaždé v něm vidím něco jiného. Je to druh vzrušení, uvádět toho chlapa do života. Nyní jsem na vrcholu a nevím, jak vydržím do dubna. (započne natáčení).

Bude Negan podobný své komiksové předloze?

Chci mu být tak blízko, jak je to jen lidsky možné.

Je problém Neganův projev?

Nebudu říkat, že je to problém, protože na tom pracujeme. Budeme tlačit na AMC . V plánu je tlačit je tak daleko, jak bude možné. Protože takový je Negan. Jeho jazyk je barvitý. To je naším záměrem. Aby tento znak vyskočil ze stránek komiksu. Je velmi důležité, že to je, jak to je. Hodně postav má mnohem větší volnost, ale Negan je chlap, kterého chcete zachovat, tak jak to je možné.

Mnoho lidí zajímá, zda jste se setkal se Stevenem Yuenem.

Potkal jsem všechny. Dostal jsem šanci všechny pozdravit.

Už jste viděl svou Lucille?

Ano.

A?

Je úžasná. Je to krasavice.

Trénujete švih?

Nepotřebuju trénovat. Vyrůstal jsem s pálkou v ruce.

Jak je vidět i sám Morgan je ze svého alter ega nadšený. Přitakává tak tvůrcům, kteří po přestávce slibují velký návrat a přehlídku skvělých epizod.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz