Seriál Jeho temné esence je se svou druhou sérií na velmi blízké cestě k nám. Skutečně se již brzy dočkáme pokračovaní dobrodružství, do kterého nás první série tolik vnořila. A teď konečně vyšel i oficiální trailer.

Ten ukazuje především to, co jsme mohli vydedukovat z předchozích easter eggů a anotací knihy, která je rovněž i předlohou seriálu – pokračování Zlatého kompasu, Jedinečný nůž. Ten se nám rovněž představuje i v traileru a nejspíš si zahraje pořádnou roli v druhé řadě (no.. když je po něm pojmenovaná i celá kniha).

FOTO: HBO

V traileru vidíme velkolepé setkání hrdinky Lyry s druhým hlavním hrdinou Willem a jejich vzájemné putování a utíkání proradnému Magisteriu a ještě proradnější slečně Coulterové. Na pomoc jim opět spěchá oblíbený Lee Scoresby a my se určitě máme na co těšit.

Trailer nám rovněž představuje hlavní funkci onoho Jedinečného nože a to je schopnost přeříznout jím blánu mezi světem Lyry a Willa – tudíž jimi i volně cestovat. Nejspíš se skutečně jedná o pořádně silnou zbraň, kterou záporáci prostě nesmí dostat!!

Druhá série seriálu His Dark Materials začíná již 16. listopadu, zde je diskutovaný trailer:

Související:

Jeho temné esence: Známe oficiální datum druhé série populárního fantasy seriálu od HBO

Jeho temné esence: Nový trailer poodhaluje závoj druhé série dobrodružného fantasy od HBO

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz