Po dlouhé době se opět vracíme k seriálu Jeho temné esence (His Dark Materials), který minulý rok zahájil svou cestu na streamovací stanici HBO a všem ukázal, že i dávno zapomenuté a jedním dílem opovržené značky není třeba hned dávat do koše.

Jeho temným esencím se totiž podařilo znovu rozvířit prach okolo knih Zlatého kompasu – a ano, mluvíme tady i o stejnojmenném filmu Zlatý kompas, který bohužel finančně moc neuspěl a my se druhého dílu nikdy nedočkali. Vlastně… až doteď, i když trochu v novém hávu.

Ikonickou postavu Lyry si zde totiž střihla vycházející hvězdička Dafne Keen, kterou si všichni můžou pamatovat z filmu Logan, po jejím boku pak můžeme vidět i oblíbeného Jamese McAvoye, toho v druhé sérii snad uvidíme častěji.

Po zveřejněném traileru a nástinu toho, co nás v druhé sérii čeká, se konečně dozvídáme oficiální datum! A nemusíme čekat moc dlouho, vlastně už skoro ne ani měsíc. Druhé série se na streamovací stanici HBO dočkáme již 16. listopadu 2020. Společně s oznámeným datem nám studio rovnou střihlo i první plakát, který ukazuje, že se opět máme na co těšit.

Druhá série seriálu His Dark Materials startuje už skoro za měsíc, pokud jste neviděli trailer, rychle to napravte!

Související:

Jeho temné esence: Nový trailer poodhaluje závoj druhé série dobrodružného fantasy od HBO

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz