Ve světě showbyznysu se najdou takové celebrity, které ještě před svým proslavením strávily nějaký čas ve vězení. Do některých byste to rozhodně neřekli, u jiných vás to možná ani nepřekvapí. Kteří to jsou, se podívejte v našem článku.

Robert Downey Jr. (55 let)

Ve vězení byl tento „Iron Man“ hned několikrát. Již od mládí se potýkal s drogami a přešlo to samozřejmě až do závislosti. Ke drogám se dostal i díky svému otci, který mu byl v tomto případě bohužel vzorem. Když byl Robert mladý, jeden čas spolu dokonce denně kouřili marihuanu. Drogy, které užíval nejčastěji, jsou například marihuana, heroin, kokain, valium, crack a samozřejmě alkohol. Nyní je již delší dobu údajně čistý.

Bill Gates (64 let)

Mnoho informací o jeho zatčení není, ale šlo o řízení bez řidičského průkazu a to v Novém Mexiku v 70. letech. Údajně byl z tohoto důvodu zatčen dokonce dvakrát. A do třetice se jednalo o řízení v opilosti, když mu bylo čtyřiatřicet let.

Tim Allen (67 let)

Tento oblíbený americký herec, známý hlavně jako „Kutil Tim“, se dlouho před začátkem své herecké kariéry věnoval jinému živobytí. Byl totiž dealerem kokainu. Chytili jej s velkým množstvím této drogy, za což si měl dlouhou dobu posedět. Nakonec byl ve vězení dva roky a po propuštění se již k dealerství naštěstí nevrátil a dal se na dráhu stand-up komika.

Danny Trejo (76 let)

Ještě před svou kariérou herce strávil Danny Trejo celkově více než 10 let ve vězení. Za mřížemi byl za loupežná přepadení nebo prodej drog. Když byl naposledy zavřený, začal ve vězení boxovat a po propuštění získané dovednosti zúročil a dostal se tak postupně do Hollywoodu, kde získal „nálepku“ herce záporných postav, k čemuž přispěla i jeho image kriminálníka.

Stephen Fry (63 let)

Britský herec, komik a moderátor Stephen Fry vypadá jako slušňák, zdání ale klame. Sice nemá zkušenosti s drogami jako předešlé osobnosti, ale krádež a následné vězení se mu v  jeho 17 letech nevyhnulo. Jako mladík ukradl v kamarádově domě kartu a vybral celý účet. Odseděl si tři měsíce a bylo mu to zřejmě velkým poučením. Následně začal studovat a dokonce se dostal na Cambridge. Zde se seznámil se svým budoucím komediálním parťákem Hughem Lauriem (Dr. HOUSE).

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA