Herec, Jensen Ackles, ze seriálu Supernatural (Lovci Duchů) pro nás má nějaké novinky, včetně toho, že je natáčení pořadu oficiálně v plném proudu. Ackles ztvárňuje Deana Winchestera již od roku 2005, ale po patnácti sezónách zachraňování lidí je čas, aby lovecké zbraně se schopnostmi odložil stranou, a naposledy se projel v Impale. Začátkem tohoto roku hlavní herecké trio oznámilo ve velmi emotivním videu, že přišla chvíle se rozloučit.

 S blížícím se koncem jde na seriál Supernatural velký tlak, jak ze strany ředitelů, tak ze strany fanoušků, aby byl uveden na plátna našich obrazovek co nejlepší a nejkvalitnější výkon. Finále čtrnácté série nás ponechalo s obrovským cliffhangerem, když bratři Winchesterové objevili, že byli po celou dobu pouze hrou v Chuckově (Bůh) zvráceném dramatu. Poté, co se ho rozhodli i s Castielem konfrontovat, Chuck vzkřísil všechny z pekla zpátky na Zem.

 CW uvedlo, že Supernatural bude mít premiéru 10. října 2019. Herec Jensen Ackles s touto informací odhalil, že režiséři pořadu mají posilu. Jak se Acklesovi daří zatím nevíme, ale fanoušci jsou z jeho spolupráce na režírování nadšeni.

 A zatímco nechce prozradit žádné podrobnosti ohledně dílu, na kterém v patnácté sérii pracuje (IMDB v současné době uvádí, že jde o epizodu čtvrtou), není to poprvé, co se přesunul za kameru. Už v roce 2010 se ujal režírování, a následně navázal i na rok 2011.

 S tím jak se chýlí seriál ke konci, dává smysl, že se Ackles chce aktivně účastnit posledního natáčení Lovců Duchů se vším všudy, a my mu držíme palce. :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz