Populární seriál nejen o autech, The Grand Tour, se již brzy vrátí s novou epizodou na Amazon Prime.

Ke konci třetí a předešlé série nám představitelé Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond oznámili, že Grand Tour se bude v budoucnu skládat jen z jejich slavných „speciálů“, které fanoušci milují už od dob Top Gearu. Natáčení těchto speciálů je ale velmi časově a finančně náročné, proto se rozhodli, že každá série bude mít jen dvě epizody.

V listopadu minulého roku vyšlo první dobrodružství našeho oblíbeného tria s názvem „Seamen“, které schytalo hodně negativního hodnocení. Jeremy a ostatní se totiž rozhodli, že vymění auta za lodě, což se ukázalo jako špatný nápad. Od té doby fanoušci trpělivě čekali na druhou epizodu, která se bohužel kvůli koronaviru nemohla dotočit. V březnu fanoušek na Twitteru projevil svou nespokojenost se stavem Grand Touru, na což mu hlavní moderátor Jeremy Clarkson odpověděl: „Máme jednu epizodu v podstatě hotovou a až se tato virová situace vyřeší, tak vyrazíme natočit další dvě.“

V dubnu se Jeremy rozmluvil na britském kanálu Drive Tribe o stavu druhé epizody, které v tu dobu zbývaly jen 3 týdny do dokončení. Poté byla epizoda předána Amazonu, který oznámil, že epizoda by měla vyjít ke konci roku. Před pár dny Jeremy přidal na svůj Instagram fotku s popisem: „Dneska máme důležitou práci. Plánujeme další dobrodružství.“ Určitě se máme na co těšit!

View this post on Instagram

Today’s important work. Planning the next adventure.

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on

Na Instagramu pořadu Grand Tour bylo tento týden uvedeno, že se speciál natáčel na Madagaskaru a že v něm opět budou auta. Také uvedli, že chtěli natáčet v Rusku, ale nebylo jim to umožněno kvůli koronaviru.

View this post on Instagram

An update.

A post shared by The Grand Tour (@itsthegrandtour) on

Jak se vám líbil speciál na lodích? Těšíte se na další díly? Dejte nám vědět do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz