Druhá série úspěšného seriálu Jessica Jones, který vychází na Netflixu a spadá pod Marvel Cinematic Universe k nám přispěchala s prvním trailerem, který slibuje parádní podívanou.

První řada nám představila origin story Jessicy Jones (Krysten Ritter) jen malinko, více jsme se zaobírali dějovou linkou se záporákem Kilgravem (David Tennant). Ten by se měl mimochodem krátce objevit i v sérii druhé, zřejmě však formou flashbacku. Více by se měla druhá řada zaobírat právě původem hlavní hrdinky, pravděpodobně konečně do detailu zjistíme, jak ke svým superschopnostem přišla. Ostatně tohle nám naznačuje první trailer. Kromě již známých postav, jako jsou Malcolm Ducasse (Eka Darville), Trish Walker (Rachael Taylor) nebo Jeri Hogarth (Carrie-Anne Moss) se nám poprvé představili i J.R.Ramirez jako Oscar a Janet McTeer v zatím blíže nespecifikované roli.

Líbila se Vám první série seriálu Jessica Jones? A navnadil Vás trailer na sledování i druhé řady? Napište nám Vaše názory a postřehy jako klasicky dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz