Kompletní první série nového seriálu Jessica Jones vychází již 20. listopadu na Netflixu. Pojďme si tak společně alespoň trochu zkrátit čekání. Máme tu pro vás synopse jednotlivých dílů série. Ale pozor, obsahuje SPOLIERY!

capture-20151107-223851

1) AKA Ladies Night: Jessica Jones je najata, aby vypátrala pohřešovanou studentku New Yorské univerzity. Brzy se ale ukáže, že nejde o jen tak obyčejný případ.

2) AKA Crush Syndrome: Jessica Hope slibuje dokázání její neviny. Přestože to znamená pátrání po děsivé postavě z její minulosti.

3) AKA It’s called Whiskey: Jessica si myslí, že našla zbraň proti Kilgraveovi. Navíc zjišťuje, že si jsou s Lukem podobní více, než by se mohlo zdát.

4) AKA 99 Friends: Jessica se pokouší zjistit, kdo ji pronásleduje v pátrání po Kilgraveovi. Trishina show přináší nečekané důsledky.

5) AKA The Sandwich Saved Me: Trishin nový přítel Simpson se zapojuje do pátrání po Kilgraveovi. A to i přes nesouhlas Jessicy. Ta si navíc připomíná jisté momenty jejího života.

6) AKA You‘re a Winner: Jessica pomáhá Lukeovi zastavit někoho, kdo se snaží uprchnout z města. Bojí se ovšem, že by kvůli tomu mohl zjistit až příliš o její minulosti.

7) AKA Top Shelf Perverts: Malcolm, Simpson a Trish se snaží Jessicu varovat před jejím plánem, jak vyzrát na Kilgravea.

8) AKA WWJD: Jessica zažívá podivný návrat domů. Konflikt Hogarthové s její manželkou dosahuje bodu zvratu.

9) AKA Sin Bin: Jessica má Kilgravea přesně tam, kde potřebuje. Situaci ovšem komplikuje zapojení Hogarthové. Vynořují se navíc detaily o Kilgraveově minulosti.

10) AKA 1,000 Cuts: Nový nález může změnit celou dosavadní hru – za předpokladu, že Jessica odmítne nabídku Kilgravea.

11) AKA I’ve Got The Blues: Jessica hledá stopy v márnicích. Trish dělá vše pro to, aby se Simpson nepletl Jessice do cesty. Malcolm má zjevení.

12) AKA Take a Bloody Number: Lov na Kilgravea sjednocuje Jessicu s Lukem. Trish se dozvídá nečekané informace o Simpsonovi a Jessice.

13) AKA Smile: Jessice a Lukeovi se dostává pomoci od někoho dalšího ze sousedství. Kilgravea čeká finální boj s Jessicou.

krysten-ritter-02

Když si přečtete synopsi k poslední třinácté epizodě, musí vás napadnout otázka: Kdo Jessice a Lukeovi podá pomocnou ruku? Mohl by to snad být samotný Daredevil? Zdá se to více než pravděpodobné. Potvrdily by se tak nedávné spekulace o tom, že i „Muž beze strachu“ má mít v Jessice svou roli.

Jak se na seriál těšíte vy? Bude Jessica pokračovat v Daredevilových stopách a bude se jednat o další velmi povedený seriál od Netflixu?

JESSICA JONES (20. listopad 2015) V hlavních rolích: Krysten Ritter (Jessica Jones), David Tennant (Kilgrave), Mike Colter (Luke Cage), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeryn Hogarth), Eka Darville (Malcolm Powder)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz