Návrat do Mystic Falls je ještě daleko, ale zdá se, že jedna další známá tvář z The Vampire Diaries je připravena se objevit v novém spin-offu Legacies! Dlouholetá postava Gilbertovic rodiny brzy navštíví Salvatorovu školu pro Mladé a Nadané! (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Dostali jsme čerstvé novinky o tom, že Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert) se objeví ve třetí epizodě první série spin-offu Legacies! Pokud si vzpomínáte naposledy opustil The Vampire Diaries v šesté sérii a vrátil se až na závěr seriálu, kde se ukázal jako skvělý instruktor nadpřirozena. Bylo logické, že své zkušenosti lovce využije v Salvatorově škole, kam ho nakonec rekrutovala právě Caroline (Candice King).

Zdroj: tvline.com

 V jednom článku jsem vám odhalila také informaci o tom, že můžeme očekávat Matta Donovana (Zach Roerig). Ten kdo však nemá zájem se vrátit je Kat Graham coby Bonnie Bennett. Stejně jako McQueen a Roerig dostala i ona tuto nabídku ukázat se alespoň v jedné epizodě spin-offu. Sama bohužel prohlásila, že potom nijak moc netouží.

Související články:

http://www.tvguru.cz/vznikne-dalsi-spin-off-serialu-the-vampire-diaries/ , http://www.tvguru.cz/spin-off-serialu-tvd-a-to-ma-bliz-k-uskutecneni/ , http://www.tvguru.cz/dalsi-spin-off-the-vampire-diaries-byl-oficialne-potvrzen-a-dostal-i-svuj-nazev/ , http://www.tvguru.cz/sdcc-veskere-informace-ktere-vime-o-prvni-serii-legacies-spin-off-serialu-the-vampire-diaries-a-the-originals/

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz