Zábavná show Česko Slovensko má talent si pro diváky přichystá překvapení. Klasické složení poroty Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová bude ten to týden okořeněno. Dianu Mórovou tentokrát nahradí královna českého humoru, legendární Jiřina Bohdalová!

Moderátoři ČSMT i AFTERSHOW zůstávají stejní – Lujza Garajová Schrameková a David Gránský a na Prima COOL nikdo jiný než Sonia Edde a Jakub Kotek. Dočkáme se přímého postupu do finále v dílu s Jiřinou?

Diana Mórová musela tento díl na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu v podobě nestárnoucí Jiřiny Bohdalové. Odstartujeme dětským tanečním podáním jazzu v ruském provedení. Jaké bude první hodnocení paní Bohdalové? Ze Srí Lanky jsme v Talentu ještě asi nikoho neměli – dokáže dívka s českou maminkou zaujmout svým rapem?

Nový díl také pořádně rozpálí ohnivá show. Silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, vám určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem?

Pozor také na zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů? Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Odvážný iluzionista Hans z Norska si jako svoji asistentku vybere Jiřinu. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

-reklama-