Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Režisérka Irena Pavlásková je známá svými provokativními snímky, které ne vždy mají u diváků ohlas. Její poslední film Pražské orgie na motivy knihy Philipa Rotha byl v zásadě propadák. Proto její nejnovější snímek, jehož trailer se právě představuje, je v rámci její tvorby obrovským překvapením.

Komedie Vánoční příběh je příběhem jednoho Štědrého večera v životě několika rodin. Těšit se můžete na vskutku hvězdné obsazení. Již tradičně uvidíte režisérčina dvorního herce Karla Rodena, Jiřinu Bohdalovou, Oldřicha Kaisera, Jiřího Lábuse, Vladimíra Polívku, Pavla Kříže, Václava Neužila, Jaroslava Plesla, Pavlu Beretovou, Sáru Sandevu a další. Pomyslným topem je obsazení legendy francouzského filmu, Pierra Richarda.

Herci si natáčení vzájemně velmi užívali a potvrzuje to za všechny již zmiňovaná Jiřina Bohdalová.

 „S Karlem (Rodenem) už jsme spolu hráli v Irenině filmu Corpus Delicti, ale prvně mu hraju matku. Přivítala jsem to s velkou radostí, protože si ho moc vážím a hraje se mi s ním krásně. Je to obrovská radost mít silného hereckého partnera, který vás táhne nahoru,“ pochvalovala si Jiřina Bohdalová svého kolegu. 

A Oldřich Kaiser dodává: „Byla tady moc příjemná parta, všichni byli velcí profíci, nikdo režisérce zbytečně neodmlouval. Ona je totiž paní režisérka příjemná a pohledná, takže to byla radost.“

Film přichází do kin 25. listopadu 2021. Na scénáři režisérka spolupracovala s Rudolfem Merknerem a Markem Matouškem v produkční společnosti Europeana Production. Doufejme, že se Pavlásková svým novým snímkem navrací ke kvalitě, nikoliv kvantitě (v tomto případě tedy kvantitě herecké).

Zdroj informací: CinemArt

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz