Život redaktora rozhodně není nuda! Dostalo se mi možnosti navštívit natáčení Stand up, kterou u nás reprezentuje v televizi především Comedy Club. Natáčení se konalo v Royal Theatre & Club Chic na adrese Vinohradská 48, Praha 2.

Už na první pohled, když jsem dorazila na místo před budovu, jsem byla nadšená. Místo působí dost příjemným dojmem, jakmile vejdete dovnitř, poznáte že nejde jen o obyčejné divadlo. Velkým lákadlem tohoto místa je bezpochyby i burlesque show, včetně skříní, ve kterých jsou různé drobnosti a fotky co Vás navnadí.

Přímo v sále máte poměrně dost možností kde se usadit, zakoupit si na baru pití, s příjemnými, milými a pohlednými barmany! (To dámy rozhodně uvítají!) Ovšem ani pánové si nemusí zoufat, žen se tam najde také několik. Pití je opravdu skvělé, zdarma dostanete úsměv a poté se již můžete těšit na úžasný výstup.

Hned na úvod vás uvítá známý moderátor Tomáš Jeřábek. Nijak nezahálí a zve na pódium už po pár chvilkách prvního komika. Postupně se vystřídá hned několik tváří s různými výstupy, kdy máte co dělat, aby vás od smíchu nebolela bránice. Za celý ten večer mi v hlavě utkvělo spousta jmen a vtípků.

Zdroj: ijournal.cz

Mezi ty nejlepší (čistě dle mého názoru) patří Lucie Macháčková, Petr Vydra, Martin Filippi, Pavel Tomeš, Nasty či úžasná a ostrá Adéla Elbel. Každý z komiků si svým výstupem získal u obecenstva významné plus! Smích se hlasitě nesl sálem, to i dobrá nálada. Rozhodně se tedy již brzy máte v televizích na co těšit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz