Když vznikal první film nesoucí název John Wick, tak asi nikdo nečekal, že to bude tak velký hit a že z toho vznikne to, čím je to dnes. V současné době máme za sebou už dva filmy s charismatickým profesionálním zabijákem uprostřed veškerého dění a je již oficiálně potvrzeno, že bude i třetí. Avšak co o tomto pokračování vlastně zatím víme? 

Když jsme viděli Johna Wicka naposled, tak se nacházel uprostřed New Yorku a byla mu dána hodina, než začnou stovky, ne-li tisíce, lidí usilovat o jeho život. John byl totiž vyhoštěn ze „zabijácké“ komunity a na jeho hlavu byla vypsána odměna v hodnotě 14 milionů dolarů. A podle nedávno zveřejněných informací bude John Wick 3 navazovat na děj přesně v tomto bodě. Což znamená, že hned na začátku filmu uvidíme, jak John naloží se svou hodinou imunity. Oficiální synopse filmu zní následovně:

„John Wick je na útěku ze dvou důvodů. Lidé po něm jdou, protože je na jeho hlavu vypsaná mezinárodní odměna 14 milionů dolarů, a taky kvůli tomu, že porušil to nejdůležitější pravidlo – zabil někoho na neutrální půdě. Správně by měl být už dávno popraven, jenže ředitel Continentalu, Winston, mu prokázal službu v podobě jedné hodiny, než bude prohlášen „excommunicado“ – zrušení členství, odepření všech služeb a odpojení od ostatních členů komunity. John využije služební průmysl aby zůstal naživu a dokázal se probojovat ven z New Yorku.“ 

Natáčení začalo již před pár týdny, přesněji 5. května 2018 v New Yorku. A pokud máte zájem o nějaké fotky z natáčení, tak navštivte Instagram kameramana Dana Laustsena. Dále také byla na oficiálním Twitteru zveřejněna informace, že herečka Halle Berry dostala ve filmu roli, i když ještě není známo jakou. Avšak to není vše, protože bylo zároveň odhaleno i datum premiéry – 17. května 2019. Těšíte se?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz