Ještě před půlrokem si všichni fanoušci Keanu Reevese říkali, jak je skvělé, že oba připravované snímky John Wick 4 i Matrix 4 mají premiéru v jeden stejný den. Teď si však mohou tak akorát povzdechnout, protože tento scénář je minulostí, díky koronaviru.

Každopádně, COVID-19 se zatím do produkce čtvrtého pokračování této akční pecky s božským Keanu Reevesem v hlavní roli nijak neprojevil. Oficiální natáčení totiž ještě ani nemělo začít, tudíž bychom si mohli říct, že je vlastně všechno pořád v normálu a Chad Stahelski, jenž se vrací do režijního stolečku počtvrté, stihne snímek zrežírovat do onoho osudného premiérového data – 20. 5. 2021. To by tu ale nesměl být jeho nevlastní bratr Matrix.

Embed from Getty Images

Zde je totiž Keanu Reeves zase! No jasně, bez něj by přece předešlá trilogie, jenž zlomila filmová očekávání a bariéru vnímání filmu polovině populace na Zemi, neměla takové grády. Každopádně, ta se, narozdíl od Johna Wicka, už stihla začít natáčet. Má za sebou úspěšné čtyři týdny a teď, stejně jako další produkce, čeká, kdy pandemie alespoň trochu upadne. To však znamená, že se Keanu zdrží na place Matrixu o něco déle, než se předpokládalo, proto se bude muset posunout natáčení Johna Wicka. Chad Stahelski se k tomuto už stihl vyjádřit:

„Kvůli krizi koronaviru momentálně nemůžu říct nové datum premiéry. Jde o to, že Matrix má za sebou pouze čtyři týdny natáčení, to znamená, že Keanu bude muset prodloužit svoji spolupráci. U takto velké značky, jako je Matrix, to potrvá minimálně do konce roku. Potom se budeme moct začít připravovat.“

Nezbývá nám, než doufat, že se pandemie brzy přežene a obě velké produkce se brzy dočkají své náplně práce.

Související: John Wick – v příštím roce se dočkáme navazujícího seriálu!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů