Pokud jste v roce 2019 zaznamenali obrovskou vlnu nadšení a lásky k herci Keanu Reevesovi, určitě vás nemohl minout film, který tuto mánii započal – John Wick. 

První díl, překvapivě, s názvem John Wick režisérů Chada Stahelskiho a Davida Leitche, nám byl představen v roce 2014, čímž znovu našlápl hereckou kariéru již zmiňovaného Keanu Reevese. Taky, jaký páníček psů by se neztotožnil s chováním hlavního hrdiny, že :) Druhý díl s názvem John Wick 2 na sebe nenechal dlouho čekat a naprosto zbořil očekávání všech fanoušků v roce 2017, opět pod taktovkou Stahelskiho. Dvojka nezklamala, naopak velmi překvapila a z Reveese se pomalu ale velmi jistě stávala mediální hvězda.

Na třetí díl jsme se mohli kouknout v minulém roce, John Wick 3 byl opět režírován Stahelskim a naprosto nás ozbrojil skvělou akcí, napětím a rychle ujíždějícím tempem, kdy jsme nestíhali počítat přibývající mrtvé. Třešničku na dortu tomu pak dodala Halle Berry se svými dvěma raťafáky, kteří na nás štěkali už z traileru.

Čtyřka na své oznámení nenechala dlouho čekat a my už se teď velmi těšíme, jak bude příběh bývalého agenta, který se hodlá vzepřít hlavní organizaci High Table, pokračovat. Johna Wicka 4 se dočkáme v květnu 2021, pod režisérskou stoličku nejspíš opět zasedne Chad Stahelski, který se netají faktem, že by se sérií pokračoval klidně i dál.

To ale není vše! Kromě oficiálního prequelu se rovněž dočkáme i spin-off s názvem Ballerina, který bude mapovat příběh baletky aka drsné agentky, která se nám mihla i v třetím pokračování. Režisérem bude nejspíš Len Wiseman.

Keanu Reeves, zdroj: www.flickr.com

Co nás však v tomto traileru nejvíce zajímá, je i nedávno potvrzený seriál orientovaný ve světě právě Johna Wicka! Seriál bude nést název The Continental a – jak vypovídá název – bude se odehrávat a zabývat hotelem, do kterého se náš hlavní hrdina vracel každý díl a se kterým měl ve třetím díle poměrně nesvár. Zatím toho o seriálu moc nevíme, každopádně to vypadá, že se prvního dílu dočkáme už v příštím roce!

Televizní síť Starz, na kterém se má The Continental odehrávat, uvedlo, že chtějí první epizodu vypustit už někdy během premiéry Johna Wicka 4, což je docela odvážné, neboť se ještě ani nezačalo natáčet. Rovněž herec Ian McShane, který ztvárňuje ředitele hotelu Winstona, řekl, že ho působení v seriálu moc neláká. Můžeme proto alespoň doufat v obsazení Lance Reddicka, který nás ve filmu baví s postavou Charona či v malé cameo samotného Reevese. Moc doufat v to ale nemůžeme, neboť se chce seriál zaměřit především na původ samotného hotelu.

Čtvrtý díl série John Wick nás čeká 21. 5. 2021. Seriál The Continental na sebe pak snad moc dlouho nenechá čekat. Těšíte se?

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů