I přes ne příliš pozitivní zprávu, že se čtvrté pokračování Johna Wicka posouvá o celý rok, se můžeme těšit alespoň z pár novinek ze světa tohoto sympatického mlátičky a zabijáka.

Kariéra Johna Wicka roste už od roku 2014 strmou rychlostí a pohotově s sebou nabírá i oblíbenost jeho představitele, Keanu Reevese, který se po zveřejnění jeho osobního života stal modlou a bohem poloviny populace. Po třetím snímku s názvem John Wick: Parabellum režiséra Chada Stahelskiho, na kterém jsme v kině byli v květnu minulého roku, se do této starší verze Nea z Matrixu zamilovali snad úplně všichni, včetně mužského osazenstva a dychtivě se očekávalo oznámení čtyřky (které na sebe nenechalo dlouho čekat).

Společně s nově oznámeným pokračováním Matrixu, kde opět figuruje Reeves a který získal stejný datum premiéry jako čtyřka Johna Wicka – a to 20. května 2021 – jsme všichni pukali nadšením, že si na tohoto sympaťáka zajdeme do kina hned dvakrát. Ale pak přišel koronavirus.

Natáčení Matrixu se muselo pozastavit, ač se teď klapky a kamery opět rozehřívají, Keanu teď bude nějakou dobu zdržen u této produkce a na Johna Wicka může minimálně do konce tohoto roku zapomenout. Takže se nedalo nic dělat a čtyřka se posunula až na rok 2022!

Každopádně, nevěšte hlavy. Je fakt, že o čtyřce nevíme vlastně vůbec nic. Čekáme, že se John Wick spojí s Bowery Kingem a společně si vyřídí byrokratický High Table. To je ale fakt všechno. Chad Stahelski teď však prohlásil, že se můžeme těšit na pár vystřižených scén ze trojky:

„Máme dvě akční scény, které byly velmi kvalitní a dobře udělané, ale nezbylo na ně místo. Jsem si však na 90 % jist, že se na ně místo najde ve čtvrtém pokračování.“

Embed from Getty Images

Vzhledem k faktu, že akcí byla trojka napěchovaná více než dost, může nás jenom těšit, že se podobných lahůdek skoro stoprocentně dočkáme i ve čtyřce!

Snímek John Wick 4 má premiéru 27. května 2022. O všech novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

John Wick: natáčení čtvrtého pokračování se kvůli Matrixu bude muset pozastavit

John Wick – v příštím roce se dočkáme navazujícího seriálu!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů