Když Jon Bernthal vzal roli Punishera na druhou sérii Daredevila, tak to byl pro tvůrce jistý risk vzhledem k tomu, že filmové provedení Punishera nemělo příliš velký úspěch. Avšak Punisher, stejně jako Daredevil, sklidil chválu jak od fanoušků, tak i od kritiků. 

 I když to podle všeho nepřijde dříve, jak The Defenders, tak se už na sólo seriálu Punishera pilně pracuje. Nyní Jon Bernthal prozradil, že měl pochybnosti o hraní komiksového charakteru, ale také řekl, co ho nakonec přesvědčilo, aby se té role ujal.

 „Pracuju teď na Punisherovi. Víte, tahle superhrdinská komiksová šaráda původně nebyla něco, čeho bych chtěl být součástí. Lidi, které já opravdu respektuji jako herce, se, nejspíš úmyslně, drželi od těchto věcí dál. Nechci tím říct, že by to bylo pod mojí úroveň nebo něco takového, ale zkrátka to není něco pro mě. Ale potom, když jsem se dozvěděl něco o tom charakteru… On nemá žádný zatracený plášť. Nemá žádné super schopnosti. Je to utrápený, nasraný otec a manžel, který žije v tomhle neuvěřitelném světě temnoty, ztráty a utrpení. Frank Castle je můj člověk.“ 

Tak co, těšíte se na seriál The Punisher?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz