Pokud máte rádi čokoládu, jistě jste již v ruce drželi oblíbenou značku s usměvavým klučinou na obalu. Tento mladý Angličan nedávno oslavil již své 26. narozeniny a ze své tváře na obalech čokolád těží dodnes. Rozhodně však nezahálí a pracovně je velmi vytížený.

Angličan Josh Bateson se narodil 31. ledna 1994. Když mu bylo deset let, vyhrál konkurz a stal se tváří populární čokolády, na jejímž obalu se na nás usmívá dodnes. Tato spolupráce mu zajistila doživotní příjem a mohl se tedy v klidu věnovat studiím a také své velké zálibě, sociálním sítím. V roce 2016 získal titul Bachelor of Arts (B.A.) v oboru Politologie a mezinárodních vztahů na Univerzitě Loughborough.

Dnes patří mezi nejznámější instagramové celebrity v Británii, svou popularitu získal díky zveřejňování fotografií a videí dokumentujících jeho každodenní život. Příležitostně se živí také jako model. Své vysokoškolské vzdělání se snaží využít ve světě byznysu a velkých nadnárodních korporací, podle jeho životopisu to však nebude nejstabilnější zaměstnanec. Během čtyř let vystřídal šest různých firem a pracovních pozic. Od práce v prodeji přes administrativního pracovníka, analytika kvality, projektového manažera, koordinátora náborů se dostal až do role vedoucího pracovníka ve firmě pro finanční poradenství, ve které působí od ledna letošního roku.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz