Druhý díl premiérové páté řady Comedy Clubu, který je zároveň jubilejním 100. dílem pořadu, se v pondělí 25. ledna ve 22:30 na Paramount Network představí Lucie Macháčková, Jan Studnička, Radek Petráš a Lukáš Pavlásek.

Lucie Macháčková vysvětlí, proč jste nejvíc cool právě ve chvílích, kdy se snažíte nebýt cool, i jaký byl její stand-up v sauně. Jan Studnička se rozpovídá o současné situaci, novém fenoménu, kdy v době ohrožení musíme být produktivní, a životu kardiaka v době pandemie. Radek Petráš přednese svoji teorii o tom, že nám vulgarismy šetří čas při vysvětlování, a zaměří se i na pánské zakončení na toaletách. O přelomovém a nejromantičtějším okamžiku v životě každého muže, parťákovi na celý život a jediné lásce se rozpovídá Lukáš Pavlásek.

Lucie Macháčková, FOTO: distr. FTV Prima

Oblíbení komici Lukáš Pavlásek, Adéla Elbel, Lucie Macháčková, Tomáš Reitz, Karel Hynek, Tomáš Plhoň, Nikola Džokič a mnoho dalších se vrací na obrazovky. V premiérové páté řadě stand-up show Comedy Club, pořadu z vlastní produkce kanálu, se opět pod taktovkou moderátora Tomáše Jeřábka ukážou na nově rebrandovaném kanálu Paramount Network.

Na Paramount Network se 12. ledna 2021 změnila Prima Comedy Central a rebrandovaný kanál nyní přináší ještě více zábavy díky zařazení filmů do svého programového schématu. I nadále divákům nabízí ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří například Taková moderní rodinka, Jak jsem poznal vaši matku nebo Červený trpaslík. Diváci nepřišli ani o vlajkovou loď kanálu, lokálně produkovaný Comedy Club. Česká stand-up show, nově produkovaná pod mezinárodní hlavičkou ViacomCBS International Studios, pokračuje na Paramount Network od 18. ledna 2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz