Voyo uvádí komediální seriál Vyšehrad z prostředí českého fotbalu o talentovaném, ale nedisciplinovaném fotbalistovi Juliu „Lavi“ Lavickém v podání Jakuba Štáfka, který seriál zároveň spolurežíroval a podílel se i na jeho scénáři. Desetidílný seriál vstupuje na Voyo v pátek 1. dubna 2022.

Julius „Lavi“ Lavický má fotbalový talent od Boha. Jeho slibně rozjetou kariéru mu ale ničí jeho záliba  v alkoholu, kouření, střídání holek a nekonečných večírcích, která ho z prvoligové Sparty pošle do třetiligového klubu TJ Slavoj Vyšehrad. Ani v novém působišti se jeho přístup příliš nezmění. Lavický se chová jako primadona, chodí pozdě na tréninky, díky čemuž má problémy s trenérem i ostatními hráči.

Scénář k desetidílnému seriálu napsal Jakub Štáfek společně s Tomášem Vávrou a Petrem Kolečkem, scenáristou úspěšných seriálů Okresní přebor, Trpaslík, Most! a Osada. V dalších rolích se představí Jakub Prachař, Jaromír Nosek, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar, Jakub Štefek, Tomáš Měcháček, Monika Timková, Sandra Nováková, Michalela Tomešová, Šárka Vaculíková, Martin Hofmann, Aneta Krejčíková, Kristýna Podzimková.

Kromě nich se v seriálu v cameo rolích objeví také celá řada skutečných fotbalistů a osobností, například Lukáš Vácha, Roman Bednář, Jan Rajnoch, Radek Snožík, Jan Weber, Ladislav Vízek, Lukáš Zelenka, Luděk Zelenka nebo Petr Svěcený.

Bláznivý komediální seriál se stal natolik populárním, že se tvůrci rozhodli na něj navázat celovečerním filmem, který právě vstupuje do kin a Voyo je jeho mediálním partnerem. Předplatitelé Voyo mohou desetidílný seriál Vyšehrad zhlédnout od 1.dubna 2022.

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR