Pokračování úspěšného snímku Jumanji: Vítejte v džungli z roku 2017, který je remakem stejnojmenného filmu z devadesátých let, s sebou přináší i zbrusu nové plakáty známých charakterů, mezi kterými najdeme ale i postavy nové.

Propagační materiál dělá své a to platí u rodinných komedií dvojnásob. Stejně jako minule nám studio Columbia Pictures nadělilo 7 různých propagačních plakátů, kde vidíme kromě charakteru Dr. Smoldera (Dwayne Johnson), Ruby Roundhouse (Karen Gillain) či Franklina Finbara (Kevin Hart) i novou postavu v podání herečky Awkwafiny, jejíž jméno však neznáme a která našim hrdinům pořádně zatopí. Dále si můžeme všimnout černého koně, ovšem nenechte se zmást – jedná se totiž o charakter, do kterého se ve snímku převtělí neustále se usmívající Madison Iseman a čirou náhodou narazí na Nicka Jonase.

Každý plakát je zajímavý svým pozadím, neboť se zde mění jedno období za druhým. Postavy si projdou jak ledovým, tak i vyprahlým peklem, půjdou přes pouště, budou bloudit deštnými pralesy s hady a pavouky a narazí přitom na opice, zabijáky a další nebezpečné překážky. Jedním z hlavních témat filmu bude stejně jako minule dokončit misi a dostat se úspěšně zpět do normálního světa.

Snímek vstoupí do českých kin již 5. prosince 2019, tak buďte připraveni! Mise to lehká rozhodně nebude a i „The Rock“ bude mít co dělat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz