Jurský svět 3 s sebou do kina nevezme jenom kupu různorodých dinosaurů a ústřední dvojici hlavních postav, ale dočkáme se i pěkně parádního návratu! Už jste to taky slyšeli?

Určitě ano, protože tato informace je známá od poloviny září. Režisér Colin Trevorrow, jenž se ujal režie prvního filmu Jurský svět a který se postará i o třetí pokračování – Jurský svět 3, totiž prohlásil, že se do nadcházejícího snímku vrací herecké hvězdy Sam Neill, Laura Dern a Jeff Goldblum. Pokud vám tato jména na první dobrou nic neříkají, nemusíte smutnit. Jedná se totiž o ústřední trojici, která ztvárnila hlavní postavy ve filmu Jurský park z roku 1993, režírovaný Stevenem Spielbergem. Goldblum se nám sice ukázal už v posledním filmu Jurský svět: Zánik říše – který byl zase pro změnu režírovaný J. A. Bayonou, zde měl ale jenom takový malý štěk, proto čekáme ve trojce velkolepý návrat!

zdroj: www.flickr.com

Z toho však vyplývá spousta otázek. Poslední film nám roztrousil dinosaury po celé civilizaci, znamená to tedy, že se postavy Alan Grant, Ellie Sattler a Ian Malcolm znovu setkají tváří tvář s přerostlými plazy u sebe v obýváku? Kde se celou dobu vlastně schovávali? A jak se do příběhu začlení? Sám to lehce nastínil i samotný režisér.

„Nový film ZPŘÍSTUPNÍ starším postavám být SOUČÁSTÍ zcela nového příběhu. S Emily Carmichael (spoluscénáristka) tomu říkáme „Jurský park 4″, protože přesně tak to vnímáme.“

Ale nemusíme se bát. Kromě této parádní trojice se nám opět vrací ústřední postavy předešlých dvou filmů, Owen Grady, jehož ztvárňuje Chris Pratt a Claire Dearing, kterou hraje Dallas Howard. Mimojiné zde přibudou i dvě postavy, které si zahrají Mamoudou Athie a DeWanda Wise.

Natáčení začne v příštím roce v únoru. Snímku se pak dočkáme 11. června v roce 2021. Těšíte se?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz