Ač by se na první pohled mohlo zdát a mnozí o tom byli přesvědčeni, že by třetí díl nového Jurského světa měl zakončit epochální dinosauří filmovou ságu, nic takového se nechystá. Právě naopak.

V roce 2015 byl do kinosálů vpuštěn po skutečně dlouhé době čekání nový film ze světa Jurského parku, tentokrát pod přízviskem Jurský svět a hned si získal popularitu, což se projevilo také na jeho tržbách, které se celosvětově přehouply přes hranici jedné miliardy dolarů. Jeho pokračování Jurský svět: Zánik říše už tak oblíbený nebyl, to však nikoho nezastavilo, protože tržby byly podobné jako u prvního dílu a dál se pracovalo na dalším pokračování s názvem Jurský svět: Dominion, který se měl začít natáčet před měsícem a za rok měl jít do kin. To se kvůli koronaviru však nestalo.

Bryce Dallas Howard a Chris Pratt, FOTO: Cinemart

Kromě toho, že se do režisérského křesla vrací režisér prvního Jurského světa z roku 2015, Colin Trevorrow, vrací se i postavy z původní trilogie (1993-2001) v podobě herců Sama Neilla, Laury Dern nebo Jeffa Goldbluma (více jsme o tom psali ZDE). Natáčet by se mělo letos v červenci.

Kromě toho nám bylo potvrzeno, že třetí (nebo šestý pokud započítáte i tři díly Jurského parku) díl dinosauří ságy nebude rozhodně tím posledním. Studio má v plánu tímto nadcházejícím snímek otevřít dveře zcela novému příběhu, který se bude točit nejspíš okolo nových postav. Potenciál na to teda mají, vzhledem k pořádnému závěru druhého pokračování.

Jurský svět: Dominion se začne natáčet letos v létě a co nejdříve se rovněž snad dozvíme nové datum vydání. O všem Vás i nadále budeme informovat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů