Třetí díl z trilogie Jurského světa, který navazuje na starší trilogii Jurský park, má jako jeden z mála filmů v této době možnost opět se vrátit do produkce a k natáčení. A my se dozvídáme první novinky, na co se ve trojce s podtitulem Nadvláda (Dominion) můžeme těšit.

Po poměrném neúspěchu druhého dílu Jurský svět: Zánik říše se navracející režisér z prvního dílu, Colin Trevorrow, rozhodl zahrát trochu na nostalgickou vlnu a přivzal si do finálního třetího dílu postavy z původní trilogie režiséra Stevena Spielberga. Můžeme se tak těšit na návrat ikonické trojice v čele se Samem Neillem, Laurou Dern a Jeffem Goldblumem. To už však ale dávno víme.

Další návrat je trochu taková třešnička na dortu. Pokud si vybavujete druhé oficiální pokračování první jedničky – Ztracený svět: Jurský park – určitě jste nemohli zapomenout na malé dinosauříky, kteří překvapivě terorizovaly naše hrdiny (i antihrdiny), včetně postavy malé Cathy Bowman, jejíž smrtí samotná dvojka začala.

Teď se můžeme kochat unikátní fotografií, kde se nám tato monstra – Compsognathi – ukazují v plné parádě a ještě pěkně dle správných hygienických opatření. Máme se očividně na co těšit a držíme trojce palce, aby epesní příběh ze světa dinosaurů nepokazila a dala mu správný konec.

zdroj: Universal pictures

Film Jurský svět: Nadvláda má stanovenou premiéru na 11. června 2021, klasicky doufáme, že se nic neposune, doufejte s námi!

Související:

Jurský svět: Dominion – třetí film z obnoveného dinosauřího světa rozhodně nebude posledním filmem této série

Jurský svět 3 – režisér promluvil o návratu staronových postav!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz