Tento týden se objevily smutné zprávy pro všechny fanoušky filmového vesmíru Marvelu a Kapitána Ameriky, ten totiž s největší pravděpodobností navždy opustí svůj tým. Po sedmi letech a deseti filmech Chris Evans dokončil své smluvní závazky se studiem a jak se zdá, znovu je již neprodlouží.

Když se včera večer objevily tyto smutné zprávy pro miliony fanoušků z celého světa, Evans ve skutečnosti úplně neřekl, že je definitivně ze hry. Avšak tón, jakým to prohlásil, plus následující smutek, podpora, a množství meme, které následovaly od fanoušků i celebrit, naznačují, že svůj štít pověsil navždy na hřebík.

Avengers 4 oficiálně dokončeno,“ napsal na Twitter. „Byl to hodně emocionální den, mírně řečeno. Hraní této postavy v posledních 8 letech byla pro mě čest. Každému před kamerou, za kamerou a v publiku děkuji za vzpomínky! Navždy vděčný.“

Chris Evans již dříve v jednom rozhovoru pro New York Times řekl, že „je lepší vystoupit z vlaku dříve, než vás ostatní vytlačí ven“ a už také víme, že není jediný Avenger, který by mohl být po Avengers 4 skončit.

Co to pro budoucnost Kapitána Ameriky znamená, je zřejmě jasné. Každý, kdo viděl Infinity war, ví, že jsme ho naposledy neopustili zrovna v nejlepší situaci. Pokud Evans Avengers opustí, a pokud se Marvel rozhodne nechat jej s sebou vzít i jeho postavu, může to znamenat, že v Avengers 4 uvidíme kapitánův konec. Možná, že se Cap obětuje, aby zachránil ostatní.

Jediné, co víme určitě je, že se Avengers 4 u nás v premiéře objeví 25. dubna 2019. Nezbývá nám tedy nic jiného, než si počkat na premiéru. Mezitím se níže podívejte, jak reagovali na tuto zprávu Ryan Reynolds a The Rock. Co vy a Kapitán Amerika, bude vám chybět?

Ryan Reynolds (Deadpool) napsal: „Nebrečím. Pláču. V tom je rozdíl.“

Dwayne „The Rock“ Johnson se přidal: „To byla ale jízda brácho. Gratuluju, že jsi vdechnul život tak kultovní postavě. Drž se!“

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz