Karolína, domácí kuchařka je praktickým rádcem i oslavou domácího vaření, kterým provází přirozená, charismatická a praktická moderní žena, Karolína Ponocná Kamberská. Oblíbený kulinářský pořad se vrací na televizní obrazovky, od pondělí 12. července jej bude vysílat nový kanál Prima STAR v 16:45.

Není profesionální kuchařkou, ale vaření je její láskou a vášní. Vychází z tradice našich babiček, vstřebává nové vlivy a inspirace, sbírá nejrůznější recepty, výborně a nápaditě vaří z dostupných surovin v čase, který jí v životě zaměstnané matky tří dětí zbývá.

S Karolínou lze vařit rychle, zdravě a s nápadem, přitom však kvalitně. Její praktické domácí recepty využívají v moderním kontextu tradici a kořeny české kuchyně i inspiraci evropskou gastronomií. Nabízí užitečné nápady, rady a kuchařské techniky, objevuje opomíjené nebo klasické a zapomenuté suroviny, které jsou běžně dostupné. Každá epizoda má konkrétní širší téma, které má spojitost s jednotlivými recepty.

Objevte spoustu zapomenutých nápadů, surovin a praktických rad. Otevřete pokladnici plnou receptů a vařte s chutí a láskou. Pořadem provází Karolína Ponocná Kamberská, česká písničkářka a autorka kuchařských knih. Vystudovala gymnázium a poté politologii na Univerzitě Karlově a poslední rok si dodělávala certifikáty na nutriční poradenství.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR