Od premiéry dobrodružného filmu Indiana Jones a Chrám zkázy uplynulo letos v květnu již 37 let. Film režíroval úspěšný americký režisér Steven Spielberg. Po boku Harrisona Forda se tentokrát objevila Kate Capshaw jako zpěvačka Willie Scott. Jak se změnila, se podívejte v našem článku.

Indiana Jones a Chrám zkázy
Indiana Jones a Chrám zkázy, FOTO: Distribuce FTV Prima

Americká herečka Kate Capshaw se narodila 3. listopadu 1953. Svou profesní dráhu začínala jako učitelka a po rozvodu s prvním manželem se přestěhovala do New Yorku a snažila se rozjet kariéru herečky.

Kromě již zmíněné role zpěvačky v nočním klubu ve druhém filmu s Indiana Jonesem se objevila v pár dalších snímcích, například Krycí jméno: Tanečník, Vražedné alibi, Mezi námi děvčaty a naposledy v roce 2002 ve filmu Směr východ. 

Jejím prvním manželem byl v letech 1976 až 1980 Robert Capshaw a z manželství má dceru Jessicu. V roce 1991 se provdala za režiséra Stevena Spielberga, se kterým jsou spolu dodnes. Mají 3 děti. Kromě dcery Jessicy si do manželství přivedla Capshaw ještě adoptovaného syna, kterého později adoptoval i Spielberg. Ten si do manželství přivedl syna z předchozího vztahu s herečkou Amy Irving. Kate se dříve hlásila k Episkopální církvi, kvůli manželství se Spielbergem však konvertovala ještě před svatbou k judaismu.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR