Teenagerské drama Riverdale právě našlo perfektní osobu, která si zahraje mladší verzi jednoho z rodičů. V předchozím článku jsem zmínila, že seriál stále hledá herce, kteří zaujmou roli mladšího Hirama Lodge, Hala Coopera a mladší Mary Andrews. Riverdale přišlo hodně rychle na to, koho obsadí do role Hirama a nejspíše budete velmi překvapeni. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Mark Consuelos, coby Hiram Lodge, našel svoji mladší verzi na nadcházející flashback epizodu. Kdo jiný by mohl být nebezpečným zločincem, než Michael Consuelos, Markův syn. Tento díl se vrátí zpět do doby, kdy byli rodiče Riverdale na střední škole. A vzhledem k tomu, že Hiram nemá v seriálu dospívajícího syna, došli producenti k zajímavému nápadu, který zahrnuje hercův skutečný život.

 Pro Michaela Consuelose to bude první významná herecká práce. Když se podíváte na fotku níže, zjistíte, že tato volba byla opravdu jednou z těch dobrých. Jako by Michael svému otci z oka vypadl!

Zdroj: accessonline.com

 Oba rodiče, jak Mark Consuelos tak i jeho manželka Kelly Ripa, blahopřáli svému synovi Michaelovi k jeho průlomové roli na Instagramu hned po konci castingu.

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz