The Crown nám předkládá příběh o královské rodině, začíná v době, kdy královna Alžběta II. usedává na trůn. Od začátku seriálu ale uběhly již dvě série a příběh se dostal do časů, kdy královna i princ Philip byli ve středních letech. Tvůrci se proto rozhodli, že přeobsadí herce, aby odpovídali realitě. Není žádným tajemstvím, že novou královnou by se měla stát Olivie Colman, jak to ale vypadá s princem Philipem?

Nejdříve se mělo za to, že po Mattu Smithovi by měl roli převzít Paul Bettany, známá tvář filmového a seriálového průmyslu, kterého můžete mimo jiné znát z filmu Šifra mistra Leonarda anebo jako Jarvise.

Zdroj: http://www.imdb.com/name/nm0079273/mediaviewer/rm2784512512

Bettanyho bohužel jako prince Philipa neuvidíme, protože se ukázalo, že v době natáčení bude již pracovat na jiném projektu. A tak hledání porkačovalo.

A již bylo zveřejněno, že novým princem Philipem se stává Tobias Menzies. Můžete ho znát ze seriálů Cizinka, Hra o trůny a Řím. V seriálu by měl být stejně jako předchozí herci dvě série – tzn. třetí a čtvrtou.

Zdroj: http://www.imdb.com/name/nm0580014/mediaviewer/rm2722636032

Přestože nám všem budou určitě všichni skvělí herci z předchozích dvou sérií chybět, jmenovitě Claire Foy, Matt Smith a Vanessa Kirby, doufáme, že jejich náhradníci budou alespoň stejně dobří jako oni a přejeme jim mnoho štěstí. Když už je teď jasné, kdo obsadí hlavní role, natáčení by mohlo propuknout co nejdřív.

Claire Foy – královna Alžběta – nahrazena Olivií Colman
Matt Smith – princ Philip – nahrazen Tobiasem Menziesem
Vanessa Kirby – princezna Margaret – nahrazena Helenou Bonham Carter

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz