Návrat The Walking Dead (Živí mrtví) byl plný tajemství, překvapení a intrik. Nejenže epizoda vyvolala více otázek než odpovědí, ale dokonce nám ukázala pravý, nefalšovaný, úsměv Ricka Grimese. Rickův úsměv však nebyl jedinou překvapivou věcí v této epizodě. Na konci dílu jsme totiž mohli vidět poněkud překvapivý nápis „Věnováno Jamesi Heltibridlovi“. O koho se však jedná?

Kdo je James Heltibridle?

Vzhledem k tomu, že jeho jméno nepatří k hereckému obsazení The Walking Dead (Živí mrtví), vyvolalo poměrně velký zmatek mezi fanoušky. Kdo je to James Heltibridle a co se s ním stalo?

James Heltibridle byl vlastně asistent v oddělení rekvizit The Walking Dead (Živí mrtví). James bohužel tragicky zemřel minulý rok v listopadu při automobilové nehodě, která se stala, když se vracel domů z natáčení The Walking Dead (Živí mrtví).

Heltibridle předtím, než se přidal ke štábu The Walking Dead (Živí mrtví) pracoval jako výtvarník na několika filmech, např. na krátkém temném filmu „Death and the Robot“. Studoval Uměleckou akademii ve Winston-Salem v Severní Karolíně. Akademie v současné době přijímá pamětní dary ve jménu Jamese Heltibridla.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz