Pátá série Arrowa má až do 27.4.2017 přestávku ve vysílání a jak se zdá, seriál si opět získává zpátky svoje fanoušky a nabírá na sledovanosti. Dlouhou dobu se diskutovalo, jak to se seriálem dál bude a nebude, protože svou sledovaností klesl na hranici, kdy už se pomalu stával prodělečným a diskutovalo se, zda šestou sérii vůbec začít, nebo ne. Každopádně záporák Prometheus a nový směr seriálu i postav, dodali tu pravou „šťávu“, která Green Arrowovi už několik sérii chyběla, dokonce můžeme říct, že nebyl téměř žádný díl páté série, který by se setkal s nějakou extra velkou kritikou, právě naopak.

IDENTITA PROMETHEA ODHALENA

Asi největší událost páté série bylo odhalení Promethea, u kterého jsme sice čekali, že to bude někdo z Oliverova okolí, málokdo ale asi tipoval právě Adriana Chase. Po posledním odvysílaném dílu je Adrian konečně odhalen i široké veřejnosti a může na něj začít oficiální pátrání. To sice neznamená, že je Prometheus ze hry, určitě má ještě velké plány a hodně o něm ještě uslyšíme, zároveň ale má momentálně poměrně svázané ruce na nějaké větší „škodění“.

Přes všechno, co se dělo kolem Promethea, Olivera a Batvy, se nějak pozapomnělo na vigilanteho (samozvance), se kterým měl tým problémy už dříve a nějak se ukryl do pozadí, neznámo kam. Vigilante je v podstatě na té dobré straně, jenom bere zákon do vlastních rukou a řeší si věci po svém. Stejně jako Oliver a jeho tým, vigilante se vypořádává se zločinci ve městě, akorát k tomu přistupuje způsobem, že je lepší, je rovnou zabít (viz. 7. díl, kdy těla obchodníků s lidmi dorazila na policejní stanici a byla naaranžována do tvaru V – vigilante). Kam se ale tento trochu drsnější Robin Hood poděl?

CO MÁ VIGILANTE SPOLEČNÉHO S FELICITY?

Tvůrci Arrowa nám prozradili, že bude mít co dočinění s Felicity a Helixem, načež zazněla otázka, jestli je to přímo někdo z lidí, které v prostorách Helixu vídáme jako Felicitiny společníky.

Zajímavé na tom je, že právě teď přímo v Helixu není, čili nás čeká jedna z těch velkých epizod, kdy zjistíme, kdo že to je. Felicity je zapletená s lidmi, kteří mu pomáhají, takže to bude pořádný chaos.Miracle pro EW

KDO JE ONÍM VIGILANTEM?

Jak se zdá, Vigilante je tedy někdo, kdo vede Helix a pro něhož zpracovávají všechna svá data. Jak dobře víme, Felicity již několikrát pro Helix hackovala různá zařízení a  získávala soubory, tudíž se dá říct, že pracovala přímo pro Vigilanteho, aniž o tom věděla. Jak asi bude reagovat, až zjistí, kdo to je? Tvůrci také prozradili to, že to bude právě Felicity, kdo jej z Oliverova týmu spatří jako první a odhalí jeho pravou identitu. 

Zároveň také víme, že je to někdo, koho už diváci znají, takže další „krysa v týmu“! Nejčastějšími tipy jsou Felicitin otecCurtisův ex-snoubenec Paul. Dále je třeba si uvědomit, že Helix ví o tom, že Felicity dělá pro Green Arrowa a zná identity všech lidí v týmu, což znamená, že to samozřejmě ví i Vigilante, ale zatím se rozhodl s těmito informacemi nic nepodniknout. Ale zůstane to tak i nadále?

Tak co myslíte? Kdo je oním vigilantem a jak bude reagovat Felicity? Opustí Helix?
Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz