6. série Game of Thrones (Hra o trůny) míří do finále. Čeká nás už jen jedna epizoda, ve které všichni očekávají jakýsi zvrat, který nás nechá v napětí celý jeden rok. Po velkolepé bitvě mezi Jonem a Ramsay většina fanoušků očekává stejně velkolepé i finále. Zdali tomu tak bude, to Vám zde nepovím. Zde se dovíte, kdo by ve finále mohl zemřít. Ze všechno nejdříve by bylo nejlepší, podívat se na samotnou ukázku k finálnímu dílu. Předem upozorňuji, že článek má více stran.

TOMMEN

Prvním kandidátem se stává Tommen. Je to pravděpodobně jedna z nejmilejších postav, která v seriálu vystupuje. Je sladký a pěkně naivní, pro zemi jako je Westeros, až moc. Zatímco jeho manželka Margaery má pravděpodobně mazaný plán, Tommen se zdá být zavázaný tomu, co právě teď dělá. Udržuje rovnováhu mezi Vírou a korunou. I když se zdá být Tommen chytrý, není to tak úplně pravda. Je tak trochu hloupoučký a nevidí to, co zjevné.

Tommen je na rozdíl od své matky a manželky, svým způsobem čestný člověk. Většinu problémů se snaží řešit rozumně a ne násilím. To je jeden z důvodů, proč zrušil zkoušku bojem. Tommen za své rozhodnutí pravděpodobně zaplatí, ať už rukou Hory na rozkaz Cersei, a nebo rukou Nejvyššího vrabčáka. Můžeme jen doufat, že se Tommenovi nic nestane, avšak nesmíme zapomínat na to, že se jedná o Game of Thrones, tudíž nic není jisté.

Zajímavost: Pokud si dobře vzpomínáte, Cersei bylo předurčeno, že všechny její děti zemřou. Joffrey a Myrcella jsou již po smrti. Zbývá tedy už jen Tommen.

bd6

PRAVDĚPODOBNOST ÚMRTÍ: 85%

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz