Na tři poslední epizody vystřídal v kulinární show MasterChef Česko porotce Radka Kašpárka obávaný Zdeněk Pohlreich, o němž se s oblibou mluví jako o rasovi české gastronomie. Nicméně nepsaný šéf poroty Radek Kašpárek se vrací ve velikém stylu a poslední šestici soutěžících si pozval do své restaurace Field. Ta jako jediná u nás už čtyřikrát obhájila ,Oscara gastronomie’, michelinskou hvězdu. 

Preciznost a tvrdá ruka – to je o Radku Kašpárkovi známá věc. Stejně jako klid. Za tři série se doopravdy rozčílil pouze dvakrát, podruhé se tak stane právě dnes! 

MasterChef Česko, FOTO: Distribuce TV Nova

Soutěžící dostali jedinečnou možnost uvařit michelinské chody pod jeho přísným vedením. Nejvíce se chvástal Paolo, který nastoupil s výhodou zlaté zástěry. Jenže právě on schytá zlobu Radka Kašpárka ze všech nejvíce. „Já jsem prostě dostával za uši a vůbec to nebylo příjemné,“ popisuje svou jízdu v profi kuchyni Paolo, který si přehnaně sebevědomě myslel, že má nad ostatními navrch. „Nejsložitější na tom je pracovat pod Radkem v tom stresu. J*be vás za každou věc a pak se to všecko hroutí,“ komentoval Paolo, a to ještě ani nevěděl, co přijde.

Radek Kašpárek svou výzvu pojal tak, že pokud soutěžící neuvaří a neodprezentuje svůj chod dle michelinských standardů, tak ho nepustí na stůl. Váženými hosty restaurace se stali Jan Punčochář s manželkou, Přemek Forejt se sestrou Gabrielou a jako poslední povečeří manželka samotného Radka. Trvá tedy na absolutní preciznosti. A další výbuch na sebe nenechá dlouho čekat: „Hej Paolo, tak ještě jednou mi tohle uděláte a já se na to tady normálně vys*ru a končíte. Chcete, abyste se řízl? Tak proč to děláte Paolo!“ opětovně vystartoval Radek Kašpárek. 

MasterChef Česko, FOTO: Distribuce TV Nova

Tento díl MasterChef Česko tak bude především o preciznosti a extrémních nárocích michelinské kuchyně. Kolik chodů nakonec naservíruje Radek svým hostům a kdo z kuchyně odejde s ostudou? Už dnes ve 20:20 na TV Nova.

Zdroj informací: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA