IX. epizoda Star Wars má premiéru koncem letošního roku. Její podtitul je však stále neznámý. Před zhruba měsícem byla do světa vypuštěna dojemná fotka, která oznamovala ukončení natáčení. Na fotce vidíme Daisy Ridley (Rey), Johna Boyega (Finn) a Oscara Isaaca (Poe Dameron). Kromě zprávy o konci natáčení nám však fotka nic neprozrazuje. Kdy se však dozvíme název poslední kapitoly nové trilogie? A kdy se můžeme těšit na první trailer?

IX. epizoda Star Wars bude posledním dílem, který se bude nějakým způsobem týkat rodu Skywalkerů. Deváté pokračování hlavní série Star Wars tak ukončí dlouholetou sérii, která začala v roce 1977 snímkem Star Wars: Nová naděje. Po závěrečném dílu nové trilogie nás pak čeká nová trilogie Riana Johnsona a seriál Davida Benioffa a D. B. Weisse. Ani jeden z projektů se nebude zaobírat rodem Skywalkerů.

screenrant.com

V dubnu letošního roku nás čekají oslavy značky Star Wars, které proběhnou v americkém Chicagu. IX. epizoda zde bude mít svůj vlastní panel, na kterém bude s největší pravděpodobností zveřejněn i první trailer. Soudě podle toho, jak se věci vyvíjejí, je pravděpodobné, že Lucasfilm bude držet název filmu pod pokličkou až do chvíle, než vyjde první trailer, podobně jako to udělal i Marvel u filmu Avengers: Endgame.

Oslavy potrvají celkem pět dní (11.–15. 4. 2019), je však pochopitelně možné, že podtitul nových Star Wars bude zveřejněn dříve. Tvůrci nemusí dopředu ohlašovat, kdy vypustí nové informace ven. Dobrým příkladem je toho opět Marvel, který minulý týden nečekaně vypustil nový trailer na Avengers: Endgame. Trailer překvapil nejednoho diváka a za pár dnů se stal velmi sledovaným, leč nebyl plánovaný.

Připravovaný Star Wars snímek se bude odehrávat zhruba rok po událostech Posledního z Jediů a do našich kin vstoupí již 20. prosince tohoto roku. A jak to máte vy? Těšíte se na nové Star Wars? Jaký podtitul podle vás ponesou? Dejte nám vědět dolů do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz