Nová ukázka na třetí řadu Stranger Things nás láká na nové obchodní centrum, které se otevírá v městečku Hawkins v Indianě. Krátce po vypuštění druhé řady fanoušci dychtivě toužili po dalších epizodách a nyní se dočkali první poměrně zásadní informace, která naznačuje, kdy se náš oblíbený seriál opět vrátí. Více informací naleznete níže.

Nová ukázka nám představuje nové obchodní centrum, které se otevírá v městečku HawkinsIndianě. Nebyly by to Stranger Things, kdyby ukázka neměla vlastní kouzlo. Je stylizovaná do reklam z 80. let minulého století. Ukázka se na první pohled zdá, jako nic neříkající reklama, leč tomu tak ve skutečností není.

Díky této ukázce jsme se dozvěděli hned několik informací a to např. že obchodní centrum ponese název Starcourt Mall a bude se nacházet v městečku Hawkins. Dále nám byla představena nová postava jménem Robin (Maya Hawke), která pracuje v obchodním centru v obchodě se zmrzlinou – Scoops Ahoy – po boku Stevea Harringtona.

Nejpodstatnější informací je, že obchodní centrum Starcourt Mall má otevírat příští rok v létě. Odhalili nám tímto tvůrci datum premiéry třetí řady? Nic zatím není jisté, avšak je to velmi pravděpodobné. Příští léto dává smysl už jen z toho důvodu, že tvůrci a natáčecí štáb potřebují nějaký čas na produkci. Natáčení poslední epizody druhé řady skončilo v dubnu loňského roku a druhá řada měla premiéru o půlroku později. Zatímco první ukázky jsme se dočkali po necelých třech měsících. Soudě podle toho, sedí datum premiéry na léto 2019 nejpřesněji.

bloody-disgusting.com

Když už padla zmínka o nových postavách. Bude velmi zajímavé, sledovat, jak se postava Robin začleňuje do skupiny nám již známých charakterů. Její postava je popisována jako „neobvyklá dívka“ znuděná její prací. Soudě podle nové ukázky můžeme říci, že bude trávit hodně času po boku Stevea, který je se všemi šílenými věcmi, které se v Hawkins dějí, dobře obeznámen a spojen.

Možná se Robin stane i Stevovou přítelkyní potom, co Nancy začala oficiálně randit s Jonathanem. Navíc nám tvůrci slíbili, že v nové řadě se dočkáme ještě více „otcovské stránky“ Stevea Harringtona. Doufejme tedy, že se na Stevea usměje štěstí.

Co říkáte na to, že bychom se další řady dočkali v létě příštího roku? Nevadí vám to, nebo jste naopak dlouhým čekáním pobouření? Co říkáte na postavu Robin? Napište nám dolů do komentářů a nezapomeňte kontrolovat náš web, ať vám neunikne žádná novinka.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz