Podle nejnovějších zpráv bychom se mohli samostatného filmu se superhrdinkou Black Widow dočkat v kinech již v roce 2020. Po filmu Captain Marvel by tak šlo o již druhý film s ženskou hrdinkou v hlavní roli.

Studio Marvel nedávno najalo Jacu Schaeffer (Blacklist, Olaf’s Frozen Adventure), aby se postarala o scénář k filmu. A v nejbližší době by se Schaeffer měla i osobně setkat se Scarlett Johansson, představitelkou Black Widow, aby s ní probrala detaily k filmu.

Black Widow je jedna z nejoblíbenějších filmových Marvel postav vůbec. Svůj debut si odbyla ve filmu Iron Man 2 v roce 2010, od té doby se objevila v dalších čtyřech filmech, včetně obou dílů Avengers. A zatímco fanoušci již dlouhá léta přemýšlí o možné sólovce Černé Vdovy, Marvel o filmu začal více přemýšlet až v minulých týdnech. A přestože oficiální oznámení ještě nikdo nevydal, vypadá to nadějně. Jak už bylo zmíněno, do kin by Black Widow mohla vejít v roce 2020, čili až po Avengers 4.

Zdroj: indiewire.com

Právě na tento rok má totiž Marvel oznámena tři data premiér blíže nespecifikovaných filmů. Podle slov Jamese Gunna, jeden z filmů by mělo být třetí pokračování Guardians of the Galaxy. Druhé volné mmísto by mohl zabrat sequel k filmu Doctor Strange. Třetí místo by v tomto případě zabrala právě Black Widow. Ale pozor, i když by byl film uveden po Avengers 4, neznamená to, že se její smrti v čtvrtém díle Avengers nemáme bát.

Jsou totiž dvě varianty, jakým směrem by se její sólovka mohla ubírat. Zaprvé – bude se jednat o film, který bude plynule navazovat na předcházející filmy. Tak jak je to u naprosté většiny Marvel filmů. Druhá varianta, podle všeho ta pravděpodobnější – šlo by o prequel k celému Marvel Cinematic Universe a děj by se odehrával ještě někdy před prvním Iron Manem. Je totiž velmi dobře známo, že Romanovová byla kdysi dávno na tajné operaci v Budapešti, společně s Clintem Bartonem. Logické by tak bylo, kdyby film pojednával právě o této misi. A ano, znamenalo by to i účast Hawkeyeho. Doufat bychom ovšem mohli i v další tehdejší agenty S.H.I.E.L.D.u, jako jsou Nick Fury, Phil Coulson, nebo klidně i Melinda May! Nebylo by to skvělé?

Napište nám dolů do komentářů, zda Vám přijde samostatný film s Black Widow jako dobrý nápad a o čem byste chtěli, aby pojednával? Vidíte tento film jako teoretickou možnost, jak přivést „mrtvého“ agenta Coulsona zpět do filmů?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz