Malý zrzavý kluk s hranolkami v puse z reklamy na kečup a roztomilá kudrnatá holčička se „zlatým prasátkem“ z reklamy na tuzemský nealkoholický nápoj. Tito dva se proslavili jako malé děti díky roli v divácky oblíbeném reklamním spotu. Jak se změnili a co dnes dělají, zjistíte v našem článku.

Pavel Dytrt (29)

Pavel Dytrt se narodil 2. srpna 1990, jeho matkou je známá česká dabérka Helena Dytrtová. Pavel je nemanželským synem českého herce, který byl často obsazován do rolí princů, Pavla Trávníčka (69). Jako devítiletý se objevil ve filmu Ani málo, ani moc… (1999), kde si zahrál malého Bohouška, jehož si adoptuje manželský pár v podání Vilmy Cibulkové a Lukáše Vaculíka. Poté se objevil ještě ve snímcích Tuláci (2001), Únos domů (2002) a Udělení milosti se zamítá (2002). V roce 2002 si zahrál v seriálu O ztracené lásce a o několik let později se objevil v epizodní roli v seriálech Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě 2. Před třemi lety začal hrát i v divadlech, například v Branickém divadle nebo v Divadle Kalich.

Kdysi dávno začínal v reklamě na kečup, kvůli které mu od jeho pěti let všichni říkají „Kečupák“. Ve škole byl často obětí nevhodných poznámek hraničících se šikanou, dnes svou přezdívku bere jako lichotku. V roce 2018 se zúčastnil soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2018, kde se dostal až do finále. Byl jedním z 12 finalistů, kteří se utkali o titul Muž roku. Dnes se po matčině vzoru věnuje mimo jiné také dabingu.

FOTO: Profimedia

Sandra Flemrová (21)

Sandra Flemrová se narodila v Rokycanech, kde chodila i do základní školy. V roce 2019 úspěšně odmaturovala a stala se z ní asistentka zubního technika. Nyní na Vyšší odborné škole v Plzni studuje na diplomovaného zubního technika. Před kamerou se poprvé a naposledy objevila jako čtyřletá v již zmíněné reklamě, po boku českého herce Josefa Poláška. Původním záměrem bylo natočení spotu pro aktuální vánoční sezónu, ale reklama se u diváků těší dodnes takové oblibě, že byla vysílána již 16 sezón a letos ji tak pravděpodobně na Vánoce čeká ta sedmnáctá.

Zajímavostí z natáčení je, že sníh na pláni byl vytvořen uměle a divočák byl ve skutečnosti hodný a ochočený. Navíc honorář pro Sandru, který tehdy činil 24 000,-, jí byl vyplacen až po 3 letech od prvního vysílání reklamy.

Zveřejnil(a) Sandy Sandruš Flemrová dne Neděle 8. září 2019

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz