Kendrick Lamar, americký rapper, nazpíval hned několik písní k letošnímu filmu Black Panther. A nyní projevil zájem si v jeho druhém pokračování dokonce zahrát. A to rovnou v roli hlavního záporáka!

Kendrick Lamar, dvojnásobný držitel ceny Grammy, nazpíval k Black Pantherovi například písně All the Stars nebo Pray for me. A jelikož je obrovským fanouškem komiksů od Marvel, v jednom rozhovoru dokonce prozradil, že by si v jednom z filmů rád zahrál. A to nejlépe v pokračování Black Panthera, které bylo mimochodem nedávno čerstvě potvrzeno. Lákala by ho prý role hlavního záporáka. Koho by tak mohl ztvárnit, pokud by ho režisér Ryan Coogler do filmu skutečně přibral? Mluví se o dvou postavách – Killjoy nebo Achebe.

Většina fanoušků si ho ale dokáže představit také jako postavu Brother Voodoo. Jedná se o nejlepšího voodoo čaroděje světa, který ovládá všechny praktiky a kouzla. V komiksech se kromě příbězích o Black Pantherovi vyskytoval také u Doctora Strange. Jeden z fanoušků dokonce zaspekuloval, že skrz tuto postavu by existovala cesta, jak do sequelu opět přivést Erika Killmongera, byť jen jako mrtvou zombie loutku.

Na závěr přidávám zajímavý fan-art z twitteru od BossLogic. Vidět můžeme, jak by mohl záporák Erik Killmonger vypadat, kdyby do role místo Michaela B. Jordana byl obsazen právě Kendrick Lamar.

Jak se Vám líbí myšlenka, že by se rapper Kendrick Lamar mohl objevit v druhém díle Black Panthera? V které roli byste si ho dokázali nejlépe představit? Napište nám Vaše názory a postřehy opět dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz