Filmů s King Kongem v hlavní roli tu bylo již několik, nejnovější přichází do kin letos v březnu. Pojďme se společně podívat na několik promo fotografií a finální trailer filmu Kong: Skull Island, který je opravdu výborný!

„Strhující původní dobrodružný film režiséra Jordana Vogt-Robertse vypráví příběh nesourodého týmu badatelů, vojáků a dobrodruhů, kteří se spojili, aby prozkoumali tajemný, stejně nebezpečný jako krásný, ostrov v kdesi v Pacifiku, který není zanesen do žádné mapy. Odříznuti od všeho, co znají, vstupují na území mohutného Konga a zažehávají tak nejstrašnější boj člověka s přírodou. Jejich cesta za poznáním se mění v boj o přežití a útěk z prapůvodního Ráje, ve kterém není pro člověka místo.“ takhle zní oficiální synopse k filmu, dle které si lze snadno představit o co ve filmu půjde.

Objeví se zde hned několik hereckých hvězd. Tom Hiddleston (Avengers, Thor), oscarová Brie Larson (Room), Samuel L. Jackson (Avengers, Kingsman), Toby Kebbell (Fantastic Four, Warcraft) nebo John C. Reilly (Guardians of the Galaxy). Máme tak rozhodně jistotu, že herecká část filmu nás jistě nezklame.

Zde je několik fotografií:

Na následující straně článku naleznete onen strhující trailer a jeden menší bonus k tomu!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz