Pokud jste si mysleli, že očekávaná letošní novinka Kingsman: První mise rozpoutá zcela novou příběhovou linku ze světa elegantních anglických tajných agentů, byli jste na omylu. Znovu se totiž vrátíme do přítomnosti.

Režisér Matthew Vaughn měl v roce 2014 skvělý nápad zkombinovat prvotřídní anglický humor a prestiž s nadupanými akčními sekvencemi a poutavým dějem. Vznikl film Kingsman: Tajná služba, který kromě perfektního Colina Firtha nechal vyniknout i nováčka Tarona Egertona. Nečekaný divácký úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a v roce 2017 jsme mohli s radostí v kině sledovat dvojku – Kingsman: Zlatý kruh.

Embed from Getty Images

Ten sice divácky tolik nezapůsobil, přesto se však již v tomto roce dočkáme pokračování – Kingsman: První mise. I když to úplné pokračování nebude (a možná se ho kvůli covidu tento rok ani nedočkáme). Dějem se totiž vrátíme až do samotného začátku této velkolepé organizace, tudíž k první světové válce. Režie se opět chopil Matthew Vaughn a můžeme se těšit na oblíbeného Ralpha Fiennese, kterého celý svět zná coby Voldemorta, nebo Aarona-Taylora Johnsona.

Pokud jste si však zamilovali perfektní dvojici Eggsy a Harry, nemusíte se bát. Už teď víme, že se dočkáme i třetího dílu ze současnosti, které se bude točit právě kolem vztahu a přátelství těchto dvou odlišných osobností. Již teď rovněž víme, že je dopsán scénář, režie se opět ujímá Vaughn – zkrátka se máme na co těšit a už teď netrpělivě čekáme na první fotky z natáčení, které snad brzy začne!

Film Kingsman: První mise má stanovenou premiéru na 18. září 2020 a my velmi doufáme, že tomu tak i zůstane. Zatím zhlédněte trailer a nechte se nalákat!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů