Máme tady rok 2015 a vzhledem k tomu, že tvůrci nás nehodlají šetřit ani v něm, musíme se spolu podívat na to, co se na nás v prvním měsící nového roku chystá. I tentokrát zde totiž máme několik zajímavých kandidátů pro vaši peněženku. Snad budou stát za to.

SEDMÝ SYN (premiéra od 8. ledna 2015)

sev2

Jediný, kdo mohl svět zbavit temnoty tím, že zabije Královnu čarodejnic, rytíř John Gregory zklamal. Namísto smrti pro Královnu, se do ní zamiluje a volí pro ni vězení, ze kterého není úniku. Bohužel jen zdánlivě. Královna prchá a svět je opět v ohrožení. John musí najít jediného člověka, který je nyní schopen čarodejnici zničit – tajemného Sedmého syna. Podaří se mu to? Fantasy snímek od uzbeckého režiséra Sergeje Bodrova, který má zajímavé obsazení. Setkáme se s Jeffem Bridgesem, Julianne Moore, Benem Barnesem či Kitem Haringtonem.

96 HODIN: ZÚČTOVÁNÍ (premiéra od 15. ledna 2015)

tak1

Do třetice všeho dobrého to na nás opět zkusí bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills. Nyní se musí vypořádat s velmi nelichotivou situací, jelikož najde svou bývalou manželku brutálně zavražděnou. Navíc je on sám obviněn z její smrti. Dokáže i tentokrát očistit své jméno? Režisér Olivier Megaton musí odčinit nepříliš dobře přijatý druhý díl v sérii a měl by nám naservírovat vynikající akci, podobnou prvnímu dílu. V hlavních rolích Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen či Forest Whitaker.

VELKÁ ŠESTKA (premiéra od 22. ledna 2015)

big2

Animovaná komedie o tom, kterak se mladý geniální konstruktér robotů Hiro, musí s pomocí svých kamarádů a také špičkového robota Baymaxe, vypořádat s nastálou nepříliš dobrou situací ve městě San Fransokyo. V Americe si snímek vedl více než výborně a skvěle o tom vypovídají i zahraniční weby. Není tedy důvod nevěřit, že se opět bude jednat o špičkovou animovanou záležitost, plnou komediálních prvků. U nás startuje v kinech koncem měsíce ledna.

HACKER (premiéra od 22. ledna 2015)

bla1

Akční drama z počítačového prostředí, ovládaného hackery. Když jistý neznámý hacker vyhrožuje světu, se kterým si pomaloučku začal hrát, musí na něj tajné služby vytáhnout těžký kalibr. Tím je jiný skvělý hacker Hathaway. Bohužel Hathaway později zjišťuje, že to proti čemu stojí, by mohlo být nad jeho síly, jenže z rozjetého vlaku se jen tak lehce vyskočit nedá. Snímek režiséra Michaela Manna, který proslul filmy jako Collateral či Veřejní nepřátelé, nám snad i nyní přinese špičkovou podívanou. V hlavních rolích Chris Hemsworth či Viola Davis.

MORTDECAI: GRANDIÓZNÍ PŘÍPAD (premiéra od 29. ledna 2015)

mor1

Jak to dopadne, když se milovník umění, příležitostný podvodník, svůdce žen a občasný rváč, vydá na honbu za ukradeným obrazem? Inu, bude to velmi zajímavé a rádoby humorné dobrodružství, plné nepředvídatelných situací. Charlie Mortdecai toto vše podstoupí nejen pro královnu, či svou zemi, ale tajemný obraz by měl být klíčem k obrovskéu sejfu s nacistickým zlatem. V hlavních rolích uvidíme Johnnyho Deppa, Ewana McGregora či Gwyneth Paltrow.

Jak se vám líbí lednová nabídka ? Který z filmů si nenecháte ujít ? Podělte se s námi v komentářích.

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz