Říjnové premiéry jsou pryč a nám nezbývá nic jiného, než upřít své zraky na měsíc listopad. Čeká nás tam spousta velmi očekávaných filmů, které musí dostát svým pověstem. Mezi ně bude patřit další snímek od Christophera Nolana, válečné drama od Davida Ayera či další díl Hunger Games. Vysypte tedy svá prasátka a hurá do kina. Bude se opět na co dívat.

INTERSTELLAR (premiéra 6. listopadu 2014)

inter1

Velmi očekávaný snímek od režiséra Christophera Nolana, tvůrce kultovní trilogie o Temném rytíři. Sci-fi, ve které se blíží zánik světa. Lidstvo musí vyslat několik výzkumníků, aby se ve vesmíru pokusili nalézt nový domov. V hlavních rolích uvidíte Mathewa McConaugheyho, Anne Hathawayovou či Michaela Cainea. TRAILER ZDE !

ŽELEZNÁ SRDCE (premiéra 13. listopadu 2014)

fury1

Drama z prostředí 2. Světové války, kdy se vydává posádka tanku Sherman pod vedením seržanta Wardaddyho na sebevražednou misi do samotného srdce nacistického Německa. Jak se z danou situací parta popere, uvidíme v dílu režiséra a scénáristy Davida Ayera, tvůrce snímků jako Street Kings nebo Patrola. Hlavní roli ztvární Brad Pitt, Shia LaBeouf či Logan Lerman. TRAILER ZDE !

GET ON UP – PŘÍBĚH JAMESE BROWNA (premiéra 13. listopadu 2014)

get1

Snímek režiséra Tatea Taylora, tvůrce výborného filmu Černobílý svět. Film má zachycovat život Jamese Browna, známého hudebníka, jež měl zásadní vliv na hudební žánry, jako jsou soul či funky. Browna má ukázat ve všech jeho polohách – jako špičkového umělce, i jako několikrát odsouzeného vězně. Ve snímku uvidíme Chadwicka Bosemana, Nelsana Ellise či Dana Aykroyda. TRAILER ZDE !

HUNGER GAMES – SÍLA VZDORU: 1 ČÁST (premiéra 20. listopadu 2014)

hung1

Třetí díl Hunger Games musel být pro svou délku rozdělen. Nyní budeme mít možnost se podívat na jeho první část. Příběh Katniss pokračuje i přesto, že Hladové hry již dvakrát přežila. Kapitol chce pomstu, jelikož v Panemu vypuklo povstání. A na kom jiném, než na Katniss by ji mohl vykonat ? V hlavních rolích opět Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Julianne Moore či Philip Seymour Hoffman. TRAILER ZDE !

ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ 2 (premiéra 27. listopadu 2014)

hobo1

Plány, jak stát svými vlastními pány naší ústřední trojici opět nevychází podle jejich představ. Až už to vypadá dobře, investor couvne a nechává Nicka, Dalea a Kurta na pospas osudu. Ocitají se bez prostředků a bez budoucnosti. Spásná myšlenka v podobě únosu syna jejich bývalého investora by je měla vrátit znova do sedla. Bude to jízda. Komedie, ve které uvidíte v hlavních rolích Jasona Batemana, Jasona Sudeikise a Charlieh Daye by nás opět neměla zklamat. TRAILER ZDE !

[fbcomments]

Tak na co vyrazíte? Napište nám do komentářů
-reklama-