Oblíbený herec a představitel Jona Snowa v seriálu stanice HBO Hra o trůny Kit Harington se dostal do léčebny. Seriál před nedávnem skončil svou 8. sérií, kterou hodně fanoušků hodnotilo nelichotivě.

Konec seriálu zasáhl herce tak tvrdě, že se u něj objevily problémy se stresem, které řešil alkoholem. Proto dle „Page Six“ strávil poslední měsíc, kdy běžel závěr série, v rehabilitačním zařízení, kde údajně hledal pomoc se stresem, vyčerpáním a také alkoholem. Přítel z blízkého okolí Kita Haringtona v jednom rozhovoru uvedl, že si herec uvědomil, že to, na čem tak usilovně pracoval, je najednou u konce, a to jej bohužel dostalo.

Harington již dříve přiznal potíže v oblasti psychiky, a to když jeho postava Jona v seriálu zemřela a fanoušci téměř rok spekulovali, zda se ještě vrátí a jak.

Dle „Page Six“ Kit prochází psychologickým koučinkem, cvičí se v meditaci a v kognitivně-behaviorální terapii se snaží bojovat se stresem a negativními emocemi. Manželka Rose Leslie je mu oporou a o jeho zlepšení hovoří i fakt, že ze zařízení může volně vycházet ven.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz