Seriál Supernatural si od sedmé série držel počet epizod vždy na čísle 23. Tak nějak jsme si na to všichni zvykli a považujeme to za samozřejmost. Jak ale teď vyplynulo na povrch, 14. série bude mít pouhých 20 epizod, což znamená, že nová série bude hned po té 3. nejkratší v historii seriálu.

U některých lidí tato zpráva nemusí vyvolat žádnou reakci, prostě budeme mít jen o tři díly méně, to je toho. Někdo jiný to ale může vnímat jako začátek konce. Ať už Supernatural milujeme sebevíc, všem nám je jasné, že seriál musí někdy skončit. Možná může být vyjetí ze starých kolejí náznak uzavření téhle etapy.

Tomuto navíc nahrává i to, že Jared Padalecki i Jensen Ackles v minulosti navrhli, že správný moment k ukončení seriálu by byl po 300 epizodách. A po sečtení všech epizod (pokud počítáme i 14. sérii) nám jich vyjde 307.

Na druhé straně se snažme nebýt takoví pesimisté. Supernatural se i po neuvěřitelných 13. sériích těší nevídanému zájmu u svých fanoušků. Ředitel televizní stanice CW řekl, že se seriál bude točit tak dlouho, dokud to budou oba hlavní herci chtít. A ti zatím vypadají, že jsou spokojeni. Doufejme tedy, že se se Samem a Deanem budeme ještě pěkných pár let vídat na naších monitorech.

Supernatural — „ScoobyNatural“ — Image Number: SN1316a_0085b.jpg — Pictured (L-R): Misha Collins as Castiel, Jared Padalecki as Sam and Jensen Ackles as Dean — Photo: Dean Buscher/The CW — © 2018 The CW Network, LLC All Rights Reserved
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz