Televizní stanice CW chystá na letošní podzim lahůdku pro všechny milovníky komiksů z dílny DC Comics. Crisis on Infinite Earths se bude odehrávat během pěti epizod různých seriálů od stanice CW. Dojde tak k oblíbenému propojení jednotlivých hrdinů na jednu scénu, což je tvůrci i diváky nazýváno crossover.

Tento crossover odstartuje seriál Supergirl 8. prosince 2019 a bude pokračovat Batwoman 9. prosince a Flashem 10. prosince. Crisis on Infinite Earths bude zakončena seriály Arrow a Legends of Tomorrow 14. ledna 2020. Ze všech těchto seriálů uvidíme oblíbené postavy a k nim přibudou nové, které mají historický význam v televizním DC vesmíru. Jednu takovou postavu si zahraje i Brandon Routh, který v seriálu Legends of Tomorrow ztvárňuje Raye Palmera aka ATOMa. V crossoveru však na sebe navlékne kostým Muže z oceli, nebo-li Supermana. Nebude to jeho poprvé, jelikož oblíbeného superhrdinu hrál již ve filmu Superman se vrací z roku 2006. V crossoveru si zahraje verzi Supermana z komiksové série Kingdom Come.

Kostým vychází přímo z předlohy od DC Comics, s červeno-černým symbolem S na hrudi, jednoduchým opaskem a kultovními červenými spodkami. Kingdom Come Superman byl vytvořen spisovatelem Markem Waidem a výtvarníkem Alexem Rossem v komiksové minisérii Kingdom Come Elseworlds z roku 1996. Děj se odehrává 10 let poté, co Superman nezachránil Lois Lane před Jokerem, uzavřel se v pevnosti Osamění a vzdal se svého super-hrdinského pláště. Po letech se však vrátil, když jej přesvědčila Wonder Woman, že jej svět znovu potřebuje. Prozatím není jasné, kolik z tohoto příběhu bude v crossoveru Crisis on Infinite Earths zmíněno, nebo zda je Routhův Superman stejný jako ten, kterého hrál v Superman se vrací v roce 2006.

Obzvláště pikantní bude sledovat Brandona Routha jako Supermana po boku Toma Wellinga, který si zahraje verzi Supermana ze seriálu Smallville a Tylera Hoechlina, který ztvárňuje Supermana v seriálu Supergirl. Vidět hned tři Supermany v jedné scéně bude pro všechny fanoušky určitě nezapomenutelná podívaná.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz